OYLARINI KULLANDILAR
![OYLARINI KULLANDILAR](/image/haber/2024/3/oylarini-kullandilar-3132024151348.jpg)
Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, sandık başına giderek oy kullandı.
Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, oyunu eşi Ceyda Alan ile Fener İlkokulu’nda kullandı. 1123 nolu sandıkta oyunu kullanan Alan, gazetecilere yaptığı açıklamada “31 Mart yerel seçimleri için bugün geldik vatandaşlık görevimizi yaptık. İnşallah Zonguldak, memleketimiz için en hayırlısı olur. Biz her zaman en başından beri şunu dedik. Vatandaşımıza güveniyoruz. Zonguldak’ın kazandığı bir seçim olacaktır. Zonguldak ve ülkemize hayırlı uğurlu olur” dedi.
Eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile Fener Lisesi’ne gelen Vali Osman Hacıbektaşoğlu da 1218 nolu sandıkta oyunu kullandı. Hacıbektaşoğlu, “Zonguldak’ta en başından beri çok büyük olgunlukla seçim kampanyası yürütüldü. Öncelikle milletvekillerimize, il başkanlarına, siyasetçilerimize, adaylarımıza çok teşekkür ederiz. Medeni bir kampanya yürütüldü. Ufak tefek olaylar oldu tabii. Hemen kendi il yönetimleri, milletvekilleri bunları tatlıya bağlandı. Seçim kurulları, adliyeye, polise intikal etmeden çözüldü. Bu sabah Karadeniz Ereğli’de belediye meclis üyesi arkadaşımız kalp krizi geçirerek vefat etti. Aynı zamanda bina sorumlusuydu. Allah’tan rahmet diliyorum. Cumhuriyet Halk Partisi Belediye meclis üyesi adayı aynı zamanda bina sorumlusuydu. Hayat tabii, ölüm nerede nasıl gelecek bilemiyoruz. Ailesine baş sağlığı diliyorum” şeklinde konuştu.
Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, sandık başına giderek oy kullandı.
Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, oyunu eşi Ceyda Alan ile Fener İlkokulu’nda kullandı. 1123 nolu sandıkta oyunu kullanan Alan, gazetecilere yaptığı açıklamada “31 Mart yerel seçimleri için bugün geldik vatandaşlık görevimizi yaptık. İnşallah Zonguldak, memleketimiz için en hayırlısı olur. Biz her zaman en başından beri şunu dedik. Vatandaşımıza güveniyoruz. Zonguldak’ın kazandığı bir seçim olacaktır. Zonguldak ve ülkemize hayırlı uğurlu olur” dedi.
Eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile Fener Lisesi’ne gelen Vali Osman Hacıbektaşoğlu da 1218 nolu sandıkta oyunu kullandı. Hacıbektaşoğlu, “Zonguldak’ta en başından beri çok büyük olgunlukla seçim kampanyası yürütüldü. Öncelikle milletvekillerimize, il başkanlarına, siyasetçilerimize, adaylarımıza çok teşekkür ederiz. Medeni bir kampanya yürütüldü. Ufak tefek olaylar oldu tabii. Hemen kendi il yönetimleri, milletvekilleri bunları tatlıya bağlandı. Seçim kurulları, adliyeye, polise intikal etmeden çözüldü. Bu sabah Karadeniz Ereğli’de belediye meclis üyesi arkadaşımız kalp krizi geçirerek vefat etti. Aynı zamanda bina sorumlusuydu. Allah’tan rahmet diliyorum. Cumhuriyet Halk Partisi Belediye meclis üyesi adayı aynı zamanda bina sorumlusuydu. Hayat tabii, ölüm nerede nasıl gelecek bilemiyoruz. Ailesine baş sağlığı diliyorum” şeklinde konuştu.
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Adaylar oylarını kullandı
31.3.2019 00:00 1428Karadeniz Ereğli´de 31 Mart yerel seçimleri için sonucu en az seçmen kadar merakla bekleyen belediye başkan adayları da aileleri ile birlikte oylarını kullandılar. AK Parti...
Mahalle olmak için oy kullandılar… REFERANDUM!
17.4.2022 15:21 1208Zonguldak'taki Çaycuma ilçesine bağlı Akyamaç Köyü Katırcılar mevki, mahalle olmak için referanduma gitti. İlçeye bağlı m&u...
Oy verme işlemi başladı
14.5.2023 09:43 895Zonguldak ve ilçelerinde, tüm Türkiye ile eşzamanlı olarak, Yüksek Seçim Kurulu’nun belirlediği saat olan 08.00 itibariyle oy verme işlemi başla...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
Antrenmanlarını Ereğli Belediyesi Plajı, Erdemir Spor Salonu ve Ereğli GSİM Salonu’nda yapacaklar
27.7.2024 12:35 192Geçtiğimiz yıl TVF Sultanlar Ligi’ni 5. sırada tamamlayarak önümüzdeki sezon ülkemizi CEV Volleyball CUP’ta temsil etmeye hak kazanan Aksa...
ORMANDA ÖLÜ BULUNDU
27.7.2024 11:31 269Karabük'te, kendisinden haber alınamayan kişi ormanda ölü bulundu. Beşbinevler Mahallesi’nde yaşayan kadın, 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak...
BELEDİYE, TURİZM İÇİN UĞRAŞIYOR
27.7.2024 11:22 212Düzce Belediyesi, Akçakoca’da atıl vaziyette mekanı aldı; yeni bir isimle turizme kazandırdı. Düzce’nin doğal, tarihi ve kültürel g&uum...
OTOMOBİL IRMAĞA UÇTU!
27.7.2024 11:13 151Bartın'da yağmur nedeniyle yoldan çıkan otomobil ırmağa uçtu. Ters dönen araçta mahsur kalan sürücü, itfaiye ekipleri tarafından kurtarı...
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 731Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 101165 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 638Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 512Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 307Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1514Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...