ASKIDA FATURA HİZMETE DEVAM EDİYOR
![ASKIDA FATURA HİZMETE DEVAM EDİYOR](/image/haber/2024/3/askida-fatura-hizmete-devam-ediyor-1932024151358.jpg)
Su faturalarını ödemede güçlük çeken vatandaşlar için Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin kurulan destek uygulaması “Askıda Fatura” ile ihtiyaç sahipleri ve hayırseverler arasında köprü kurulduğu bildirildi.
Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan açılamaya göre; Ereğli Belediyesi tarafından; ihtiyaç sahibi vatandaşlarla, hayırseverler arasında dayanışmayı ve yardımseverliği arttırmak, zor dönemler geçiren vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla hazırlanan “Askıda Fatura” uygulaması, Ramazan ayında da köprü olmaya devam ediyor.
SU FATURASINI ÖDEYEMEYENLER BAŞVURABİLİYOR
Faturalarını ödemede güçlük çeken vatandaşlar; belediyenin https://askidafatura.kdzeregli.bel.tr/ adresindeki “Fatura Bırak” bölümünden veya bizzat Çözüm Masası’na başvurarak destek alabiliyorlar. İhtiyaç sahibi vatandaşlar tarafından sisteme bırakılan faturalar, ilgili komisyon tarafından incelendikten sonra ödeme ekranına düşüyor ve hayırseverler diledikleri faturaları online olarak “Fatura Öde” bölümünden ödeyebiliyorlar.
Bilgisayar kullanmada güçlük çeken vatandaşlar ise bizzat çözüm masasına başvurarak görevlilerden destek alabiliyorlar. “Askıda Fatura” uygulaması hakkında ayrıntılı bilgi için 333 13 33 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
ASKIDA FATURA YENİDEN BAŞLADI
21.4.2021 17:19 2491Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce, ilçede su faturasını ödemede güçlük çeken vatandaşlar için ‘Askıda Fatura Uygulaması&rsqu...
´´ASKIDA FATURA´´YA VATANDAŞ DESTEĞİ...
15.5.2020 12:43 1940Karadeniz Ereğli Belediylesi'nin su faturalarını ödemekte güçlük çeken vatandaşlara yönelik başlattığı "Askıda Faturalar İçin Sevgi ve Dos...
BELEDİYE YÖNETİMİNDEN ‘ASKIDA FATURA’ DESTEĞİ
28.3.2022 15:59 1167Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin su faturalarını ödemede güçlük çeken vatandaşlar için düzenlediği ‘Askıda Fatura Uygulaması&r...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 569Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 82465 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 510Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 381Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 226Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1385Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 625Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 802Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 584Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 856Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...