BELEDİYE YÖNETİMİNDEN ‘ASKIDA FATURA’ DESTEĞİ
![BELEDİYE YÖNETİMİNDEN ‘ASKIDA FATURA’ DESTEĞİ](/image/haber/2022/3/belediye-yonetiminden-askida-fatura-destegi-2832022155913.jpeg)
Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin su faturalarını ödemede güçlük çeken vatandaşlar için düzenlediği ‘Askıda Fatura Uygulaması’ kampanyasına Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri destek oldu.
Karadeniz Ereğli Belediyesi, dayanışmanın ve paylaşmanın çok değerli olduğu bu günlerde ihtiyaç sahipleriyle hayırseverler arasında köprü olmayı sürdürüyor. Belediyenin ‘Askıda Faturalar İçin Dayanışma Zamanı’ kampanyasına Başkan Halil Posbıyık ve yönetim ekibinden destek geldi.
Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediye başkan yardımcıları ve daire müdürlerinin destekleriyle bir çok vatandaşın çeşitli miktarlardaki su faturaları ödendi.
Hayırseverler bu uygulama ile su faturalarını ödemeyen vatandaşların askidafatura.kdzeregli.bel.tr adresinden askıya çıkarılan faturaları ödeyebilecekler. Kampanya hakkında www.kdzeregli.bel.tr web adresinden ya da 333 13 33 nolu telefondan bilgi alınabilir.
Haber Merkezi
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
´´ASKIDA FATURA´´YA VATANDAŞ DESTEĞİ...
15.5.2020 12:43 1941Karadeniz Ereğli Belediylesi'nin su faturalarını ödemekte güçlük çeken vatandaşlara yönelik başlattığı "Askıda Faturalar İçin Sevgi ve Dos...
ASKIDA FATURA YENİDEN BAŞLADI
21.4.2021 17:19 2491Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce, ilçede su faturasını ödemede güçlük çeken vatandaşlar için ‘Askıda Fatura Uygulaması&rsqu...
Posbıyık’tan askıda faturaya destek çağrısı
20.5.2020 14:28 1345Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi ailelerin ödeyemedikleri su faturaları için başlattığı ‘Askıda Faturalar için Sevgi ve Dostluk...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 583Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 83865 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 521Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 393Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 233Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1398Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 631Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 811Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 593Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 859Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...