Zonguldak’ta voleybol tohumu ekiyorlar
![Zonguldak’ta voleybol tohumu ekiyorlar](/image/haber/2023/1/zonguldak-ta-voleybol-tohumu-ekiyorlar-2012023102119.jpg)
MFA Zonguldak Spor Kadın voleybol takımı toplumsal sorumluluk anlayışıyla düzenlediği “Voleybol İçin” söyleşisinde Devrek bölgesi spor okulu öğrencileri ile bir araya geldi.
Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü gençlik merkezi salonunda düzenlenen söyleşiye Gençlik Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş da katıldı.
Etkinlikte öğrenciler, voleybolcu ablalarını yakından tanıyarak sohbet ettiler.
MFA Zonguldak Spor Kadın Voleybol Takımı söyleşinin ardından ilçe belediye başkanı Çetin Bozkurt'u ziyaret etti.
Kaptan Büşra Sarısoy, Belediye Başkanına takım formasını hediye etti. MFA Voleybol Takımı günün 2. antremanını Devrek Spor Salonunda küçük taraftarlarının ilgisiyle yaptı.
Takım, Devrek Mesut Özil Tesisinde akşam yemeğenin ardından ilçeden ayrıldı.
MFA Zonguldak Spor İdari Menajeri Orhan Yazıcı; “Haftalar önce ilimizden bir okul ile başladıgımız sosyal sorumluluk anlayışı içinde yaptığımız söyleşi için bu gün Devrekteydik. Zonguldak takımı olarak, bu tür etkinlikleri tüm Zonguldak genelinde yapmak istiyoruz. Bu gün bu organizasyonda ev sahipliklerinden dolayı Devrek Gençlik ve Spor İlçe Müdürüne, Devrek Belediye Başkanına ve Hamidiye Lisesi öğretmenlerine şükranlarımızı sunarız” dedi.
Emre Can Bayram
![Zonguldak’ta voleybol tohumu ekiyorlar - 1](/image/haber/2023/1/zonguldak-ta-voleybol-tohumu-ekiyorlar-1-2012023102147.jpg)
![Zonguldak’ta voleybol tohumu ekiyorlar - 2](/image/haber/2023/1/zonguldak-ta-voleybol-tohumu-ekiyorlar-2-2012023102148.jpg)
![Zonguldak’ta voleybol tohumu ekiyorlar - 3](/image/haber/2023/1/zonguldak-ta-voleybol-tohumu-ekiyorlar-3-2012023102149.jpg)
![Zonguldak’ta voleybol tohumu ekiyorlar - 4](/image/haber/2023/1/zonguldak-ta-voleybol-tohumu-ekiyorlar-4-2012023102150.jpg)
![Zonguldak’ta voleybol tohumu ekiyorlar - 5](/image/haber/2023/1/zonguldak-ta-voleybol-tohumu-ekiyorlar-5-2012023102151.jpg)
![Zonguldak’ta voleybol tohumu ekiyorlar - 6](/image/haber/2023/1/zonguldak-ta-voleybol-tohumu-ekiyorlar-6-2012023102152.jpg)
![Zonguldak’ta voleybol tohumu ekiyorlar - 7](/image/haber/2023/1/zonguldak-ta-voleybol-tohumu-ekiyorlar-7-2012023102152.jpg)
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MFA FARKLI KAZANDI
18.12.2022 17:51 715MFA Zonguldak Spor Kulübü Takımı, Düzce Voleybol Takımını 3-0 gibi farklı skorla yendi. Türkiye Voleybol 2.Liginde şampiyonluk mücadelesi veren MFA Z...
Zonguldak voleybol gençlik, sezona hazır
20.12.2019 17:17 2091Zonguldak Voleybol Gençlik Spor Kulübü, Kulüp Yöneticileri, antrenörleri ve kız voleybol takımıyla, 19 Aralık 2019 tarihinde sezon açılışını...
Tarım İl Müdürü’nden tohum desteği açıklaması… DAĞITIM BAŞLADI
11.4.2022 11:16 1105Zonguldak Tarım ve Orman İl Müdürü Cemalettin Çataklı, Zonguldak'taki hayvan işletmecilerin kaba yem ihtiyacı için 25 ton Yonca Tohumu ve 2 ton...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 566Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 82265 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 509Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 380Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 226Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1384Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 625Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 801Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 583Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 855Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...