Yeşil ve Alabaş birlikte oy kullandı… GMİS TABAN DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLADI
![Yeşil ve Alabaş birlikte oy kullandı… GMİS TABAN DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLADI](/image/haber/2022/10/yesil-ve-alabas-birlikte-oy-kullandi-gmis-taban-delege-secimleri-basladi-4102022111226.jpg)
Genel Maden İşçileri Sendikası’nın (GMİS) 12’nci Olağan Genel Kurulu sürecinde delege seçimleri 4 Ekim 2022 tarihinde Karadon Şube ile Armutçuk Şube taban delege seçimleriyle başladı.
GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, Karadon Müessesesi Gelik İşletmesi seçim bölgesinde, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu Armutçuk Müessesesi seçim bölgesinde, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız ise Karadon Müessesesi Kilimli İşletmesi seçim bölgesinde oylarını kullandılar.
GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, Karadon Şube Gelik İşletmesi Seçim bölgesinde liste çıkaran GMİS eski Genel Başkanlarından Eyüp Alabaş ile birlikte oy kullandı. Yeşil ve Alabaş, birbirlerine başarı dileğinde bulundular.
GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, “Sendikamızın taban delege seçimlerini bugün Karadon Şube ve Armutçuk Şube taban delege seçimlerimizle başlattık.
Taban delege seçimlerimizi, tüm şubelerimizde maden ve MTA işçisine yakışır demokratik bir olgunluk ve sağduyu içinde tamamlayacağız.
Bütün aday arkadaşlarımıza, maden işçilerine, MTA işçilerine, kurumlarımıza, işçi sınıfına, camiamıza, TÜRK-İŞ’imize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
GMİS’in taban delege seçimlerinde, 4-10 Ekim tarihleri arasında 7 şubede 8 bin maden ve MTA işçisi sandık başına gidecek.
4 Ekim 2022 tarihinde Karadon Şube ve Armutçuk Şube ile başlayan GMİS Taban Delege Seçimleri, 5 Ekim 2022 tarihinde Üzülmez Şubesi ve Merkez Servisleri Şubesi taban delege seçimleri ile devam edecek, 6 Ekim 2022 tarihinde Kozlu Şubesi ve Amasra Şubesi taban delege seçimlerinin ardından 10 Ekim 2022 tarihinde MTA-İŞ Şubesi seçim bölgelerinde yapılacak taban delege seçimleri ile tamamlanacak.
BİRLİKTE FOTOĞRAF VERDİLER
Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) taban delege seçimlerinde Karadon Şube Gelik İşletmesi seçim bölgesinde demokratik bir seçim yarışına giren GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil ile GMİS’in eski Genel Başkanlarından Eyüp Alabaş, kendilerini ziyaret eden GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ve Şube yöneticileriyle birlikte fotoğraf çektirerek madencilerin birlik ve beraberlik mesajını verdiler.
Haber Merkezi
![Yeşil ve Alabaş birlikte oy kullandı… GMİS TABAN DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLADI - 1](/image/haber/2022/10/yesil-ve-alabas-birlikte-oy-kullandi-gmis-taban-delege-secimleri-basladi-1-4102022111246.jpg)
![Yeşil ve Alabaş birlikte oy kullandı… GMİS TABAN DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLADI - 2](/image/haber/2022/10/yesil-ve-alabas-birlikte-oy-kullandi-gmis-taban-delege-secimleri-basladi-2-4102022111246.jpg)
![Yeşil ve Alabaş birlikte oy kullandı… GMİS TABAN DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLADI - 3](/image/haber/2022/10/yesil-ve-alabas-birlikte-oy-kullandi-gmis-taban-delege-secimleri-basladi-3-4102022111247.jpg)
![Yeşil ve Alabaş birlikte oy kullandı… GMİS TABAN DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLADI - 4](/image/haber/2022/10/yesil-ve-alabas-birlikte-oy-kullandi-gmis-taban-delege-secimleri-basladi-4-4102022111248.jpg)
![Yeşil ve Alabaş birlikte oy kullandı… GMİS TABAN DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLADI - 5](/image/haber/2022/10/yesil-ve-alabas-birlikte-oy-kullandi-gmis-taban-delege-secimleri-basladi-5-4102022111248.jpg)
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MTA-İŞ ŞUBESİ TABAN DELEGE SEÇİMLERİ YAPILIYOR
10.10.2022 17:02 708Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu ve Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, MTA-İŞ Şubes...
GMİS’te taban delege seçimleri devam ediyor… SIRA ÜZÜLMEZ VE MERKEZ ŞUBE’DE
5.10.2022 12:01 736Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) taban delege seçimleri, 5 Ekim 2022 tarihinde Üzülmez Şube ve Merkez Servisleri Şubesi taban delege seçimleri...
GMİS taban delege seçimlerinin üçüncü günü… ASLANBUĞA VE ÇINAR KAZANDI
6.10.2022 20:46 864Genel Maden İşçileri Sendikası’na (GMİS) bağlı Şubelerin taban delege seçimlerinde üçüncü gün olan 6 Ekim 2022 tarihinde Kozlu Şube...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 661Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 93265 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 582Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 461Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 265Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1464Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 644Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 860Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 638Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 877Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...