Tıskaoğlu: Eve dönmek isteyen çok, evde boş oda yok
![Tıskaoğlu: Eve dönmek isteyen çok, evde boş oda yok](/image/haber/2023/1/tiskaoglu-eve-donmek-isteyen-cok-evde-bos-oda-yok-1612023173137.jpg)
Zonguldak’ta ilk kez hayata geçirilecek olan Zonguldak Genel Ticaret Fuarı hazırlıkları devam ediyor.
ZONSİAD yönetim kurulu başkanı ve Elcab Kablo firması sahibi Nejdet Tıskaoğlu hafta sonunda çalışmalarına hız kesmeden devam etti. Tıskaoğlu fuar çalışmaları doğrultusunda düğme üretimi gerçekleştiren ithalatçı firma Orba Düğme Sanayi Ltd. Şti’ni ziyaret etti. Şirketin yönetim kurulu başkanı Orhan Bayraklı ile tesisi gezerek üretim ile ilgili genel bilgiler alan Tıskaoğlu, Bayraklı’yı fuara davet etti. 18-19 Şubat 2023 tarihleri arasında Zonguldak'ta düzenlenecek olan 1. Zonguldak Genel Ticaret Fuarına Orhan Bayraklı’yı da davet etiklerini belirten Tıskaoğlu, “Sağolsun Orhan Bayraklı fuar davetimizi olumlu karşılayarak fuarımıza katılım sağlayacaklarını belirtti. Bayraklı Zonguldak’ımızın yetiştirdiği Gökçebey Örmeci köyünden çok değerli bir yatırımcımız. Kendisi aynı zamanda ZONSİAD yönetim kurulu başkan yardımcımız. Başkan Bayraklı fuar davetimizi önemseyip katılım sağlayacağı ve muhteşem misafirperverliği için çok teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Eve dönüş projesi ile ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulunan Tıskaoğlu Zonguldak’ın kurtuluş reçetelerinden biri olan eve dönüş projesi ile ilgili çok ciddi anlamda efor sarf ettiklerini dile getirdi. Tıskaoğlu şunları kaydetti:
“Gönül istiyor ki bir anda bu proje hayata geçsin. Ama maalesef evine dönmek ve şehrimize yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için çok ciddi yer sıkıntısı yaşanmakta. Eve dönmek isteyen yatırımcımız çok, ama maalesef evimizde misafirlerimizi karşılayacak boş oda yok. Gökçebey OSB’nin hayata geçmesi sonucunda bu problemde büyük bir oranda ortadan kalkmış olacak inşallah. Şu ana kadar yapmış olduğumuz girişimler sonrası onlarca firma eve dönüş için Gökçebey OSB’ye resmi müracaatlarını yaptılar ve büyük bir heyecan ile evlerine dönmek için gün sayıyorlar. Orba Düğme’de bu projeye ilk günden itibaren gönül veren kıymetli yatırımcılarımızdan biri. Bayraklı’da Gökçebey OSB’nin hayata geçmesini dört gözle bekleyen memleket sevdalısı yatırımcılarımızdan biri biridir. Kalbi Zonguldak için çarpan tüm iş insanları ve çok değerli hemşerilerimizi bu fuarda mutlaka aramızda görmek istiyoruz.”
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Tıskaoğlu, “Eve dönüşün gerçekleşmesi gerekiyor”
22.1.2022 12:22 948Zonguldak’ta gazetecilerle bir araya gelen Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, eve dönüş projesini hatırlatarak “Eve d&oum...
AK Parti Çaycuma Haftalık İlçe toplantısına katıldı… TISKAOĞLU’NDAN BİRLİK MESAJLARI
3.1.2023 22:11 911AK Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Nejdet Tıskaoğlu Zonguldak Çaycuma AK Parti Haftalık ilçe toplantısına katılım gerçekleştirdi. &Ccedi...
TISKAOĞLU’NUN ANNEANNE ACISI
30.11.2022 11:31 860AK Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Nejdet Tıskaoğlu’nın anneannesi Dilber Aydemir, 92 yaşında hayata veda etti. Merhume Aydemir’in cenazesi bugün (30 Kasım...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 528Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 77965 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 473Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 343Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 211Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1355Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 615Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 774Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 558Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 848Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...