TEŞEKKÜRLER…
![TEŞEKKÜRLER…](/image/haber/2023/12/tesekkurler-4122023095701.jpg)
“Sayın ÇAKIR;
Bölgemizin ilk ve güzide gazetelerinden DEMOKRAT’ın 36. Yayın Yıldönümünü kutlamış olduğunuzun haberini almış bulunmaktayız.
Demokrat Gazetesi’nin, bölgemizde meydana gelen olayların kamuoyuna yansıtılması noktasında göstermekte olduğu objektif ve araştırmacı yayın anlayışına devam edeceğine dair olan düşüncelerimizi paylaşırken, değerli çalışma arkadaşlarınızla birlikte daha nice uzun yıllar başarılı çalışmalara imza atacağınıza can-ı gönülden inandığımızı da belirtmek isterim.
Bu vesileyle şahsım, Yönetim Kurulu, dernek üyelerimiz ve şube personelimiz adına, başta sizinle birlikte, Sorumlu Yazı İşleri Müdürünüz Hüseyin Aksakal, Sayfa Editörünüz Salih Özkoçak ve Muhabiriniz Şafak Negüzel beyefendiler olmak üzere gazetenizin baskısından bizlere ulaştırılmasına kadar emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarınızın da 36. Yayın Yıldönümlerini kutlarız. Çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarı dileklerimizle. Sağlıcakla kalın… Selam ve Saygılarımızla”
Kemal GÜLBAY
MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Başkan Alan’dan Yaz Konserleri Mesajı… “TEŞEKKÜRLER ZONGULDAK!”
29.6.2022 22:50 867Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla konsere ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Alan a&ccedi...
Vekil Türkmen, ilk uçuşta yer aldı
8.7.2019 00:00 1955AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen Şehit Eren Bülbül anısına MAÇKA adı verilen uçağın yeni ismi ile Trabzon´a yaptığı ilk uçuşunda yerini aldı. AK Parti Zongulda...
´Daha Canlı Bir Ereğli´
17.7.2019 00:00 1133Ereğli´de 6 genç bir araya gelip, "Daha Canlı Bir Ereğli" başlığı altında talepler hazırladı. Taleplerini iletmek üzere Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil PosbıyıK´la ...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
Antrenmanlarını Ereğli Belediyesi Plajı, Erdemir Spor Salonu ve Ereğli GSİM Salonu’nda yapacaklar
27.7.2024 12:35 202Geçtiğimiz yıl TVF Sultanlar Ligi’ni 5. sırada tamamlayarak önümüzdeki sezon ülkemizi CEV Volleyball CUP’ta temsil etmeye hak kazanan Aksa...
ORMANDA ÖLÜ BULUNDU
27.7.2024 11:31 281Karabük'te, kendisinden haber alınamayan kişi ormanda ölü bulundu. Beşbinevler Mahallesi’nde yaşayan kadın, 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak...
BELEDİYE, TURİZM İÇİN UĞRAŞIYOR
27.7.2024 11:22 220Düzce Belediyesi, Akçakoca’da atıl vaziyette mekanı aldı; yeni bir isimle turizme kazandırdı. Düzce’nin doğal, tarihi ve kültürel g&uum...
OTOMOBİL IRMAĞA UÇTU!
27.7.2024 11:13 157Bartın'da yağmur nedeniyle yoldan çıkan otomobil ırmağa uçtu. Ters dönen araçta mahsur kalan sürücü, itfaiye ekipleri tarafından kurtarı...
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 736Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 101565 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 640Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 516Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 311Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1518Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...