SİZİ AYAKTA ALKIŞLIYORUZ ÇOCUKLAR
![SİZİ AYAKTA ALKIŞLIYORUZ ÇOCUKLAR](/image/haber/2024/5/sizi-ayakta-alkisliyoruz-cocuklar-2152024123452.jpg)
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Meslek Yüksek Okulu Radyo Televizyon Bölümü 1. ve 2. sınıf öğrencileri farkındalık oluşturmak amacıyla sahilde çöp topladı.
ZBEÜ Meslek Yüksek Okulu Radyo Televizyon Bölümü 1. ve 2. sınıf öğrencileri sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde anlamlı bir etkinliğe imza attı. Öğrenciler sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kozlu sahilindeki plastik atıkları toplamaya karar verdi.
60 yakın öğrenci bugün Öğretim Görevlisi Sonay Çalışoğlu ve Mestinaz Gündaş yönetiminde Kozlu ilçesindeki sahile gelerek eldiven maske takıp sahili temizledi. Sahilden poşet poşet çöp toplayan gençler ardından topladıkları çöpleri ayrıştırarak etkinliği tamamladı.
Etkinlikle ilgili bilgi veren Öğretim Görevlisi Sonay Çalışoğlu, “Bülent Ecevit Üniversitesi Zonguldak Meslek Okulu Televizyon Programcılığı Programı öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında doğaya katkı sağlamak duyarlılık ve bilinç oluşturmak amacıyla Kozlu sahilini temizlemek istediler. Bende kendilerine destek oldum. Öğrencilerimizin gönüllü olarak yaptıkları proje. Yaklaşık 60 öğrenci var. Bunları plastik metal ayrıştırarak temizlemeyi düşünüyoruz. Radyo Televizyon Programcılığı ikinci sınıf öğrencileri” dedi.
![SİZİ AYAKTA ALKIŞLIYORUZ ÇOCUKLAR - 1](/image/haber/2024/5/sizi-ayaka-alkisliyoruz-cocuklar-4-2152024123357.jpg)
![SİZİ AYAKTA ALKIŞLIYORUZ ÇOCUKLAR - 2](/image/haber/2024/5/sizi-ayaka-alkisliyoruz-cocuklar-5-2152024123400.jpg)
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
POSBIYIK YİNE PARMAK SALLADI: “SİZİ GİDİ SİZİ!´´
14.3.2020 11:57 1577...
BİRİNİN SİZİ SALGINDAN KORUMASINI ÇOK BEKLERSİNİZ!
31.5.2020 11:13 1077...
Meclis üyesi, kreş öğrencilerine beden eğitimi dersi
5.10.2019 00:00 1622Karadeniz Ereğli Belediye Meclis üyesi ve aynı zamanda beden eğitimi öğretmeni olan Sertan Kuzu, Karadeniz Ereğli Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencilerine her hafta gönü...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 565Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 82165 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 508Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 379Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 226Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1383Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 624Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 800Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 582Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 855Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...