POSBIYIK ŞAMPİYONLARLA BULUŞTU
Karadeniz Ereğli Belediyesi ve Ereğli Belediyesi Kulüp Başkanı Halil Posbıyık Karadeniz Ereğli Belediyespor'da 2023-24 sezonunun ilk yarısında şampiyon olan sporcularla bir araya geldi.
Posbıyık sporculara yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“Değerli gençler, hayatınızın en güzel yıllarını yaşıyorsunuz. Her zaman söylüyorum, öğrencilik yıllarında ne kadar bilgiyi, sporu, sanatı, müziği, derslerinizi içinize sindirirseniz; o kadar hayatta başarılı olacaksınız ve bir yerlere geleceksiniz. Böyle kıymetli hocaların yönetiminde spor yapıyorsunuz. Bu, bizler için büyük bir şans. Bulunmaz bir nimet. Hocalarımızın bana anlattığına göre Ereğli’de gerçekten özellikle voleybol, basketbol gibi konularda çok iyi bir gençlik yapısı olduğunu ifade ediyorlar. Bu konuda çalışacağız. Biz sizlerle iftar ediyoruz. Nasıl aileleriniz sizlerle gurur duyuyorsa, biz de Ereğli halkı olarak getirdiğiniz başarılardan dolayı gerçekten mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bu kupalar muhteşem, bu kupalara alın teri döken herkese şükranlarımı sunuyorum. Sizi yetiştiren öğretmenlerinize ve ailelerinize buradan selamlarımı saygılarımı gönderiyorum. Allah hepinize sağlık sıhhat versin. Tabi ki spor ve müzik yaparken, en önemli konu derslerimize ağırlık vermek. Eğer dersleriniz de başarılı değilseniz sadece sporda başarılı olmak yeterli değil. Bu dengeyi, bu organizasyonu kurduğunuzdan eminim. Büyük Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi, bu başarıda daima centilmence hareket edip, derslerinize iyi çalışıp, spor hocalarınıza özellikle kulağınızı dikip, sizlerden daha büyük başarılar bekliyoruz. Allah yolunuzu açık etsin, Allah sağlık sıhhat versin, başarılar diliyorum.”
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Neriman Posbıyık: ´Bu daha başlangıç´
13.5.2019 00:00 1942Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık´ın eşi Neriman Posbıyık, seçim döneminde birlikte çalıştığı 31 mahalleyi temsilen kadınlarla iftar yemeğinde bir araya geldi. &n...
YILDIRIM, GRİZU 263 UZAY TAKIMIYLA BULUŞTU
5.2.2022 16:04 1172Zonguldak’a gelen AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, dünyanın en küçük cep uydusunu uzaya gönderen Grizu 263 uzay takımıyla Kilimli i...
Posbıyık gurbetçilerle buluştu
3.2.2020 11:57 1616Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Almanya’da gurbetçilerle bir araya geldi “8 Ağustos’ta Kurban Bayramı’ndan hemen sonra büyük ...
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 651Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 92265 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 575Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 452Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 260Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1458Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 641Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 855Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 633Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 876Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...