Posbıyık, iş başı yapan madencilere başarı diledi
![Posbıyık, iş başı yapan madencilere başarı diledi](/image/haber/69983_basarilarr.jpg)
Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık TTK´da işe girmeye hak kazanan madencilere başarılar diledi.
Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık yayınladığı mesaj ile Türkiye Taşkömürü Kurumu´nda (TTK) işe girmeye hak kazanan maden işçilerini işbaşı yaptıklarını belirterek, kasasız belasız çalışmalar dileklerinde bulundu.
Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Posbıyık yayınladığı mesajında
şu görüşlere yer verdi:
"2-3 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen kura çekiminde
Türkiye Taşkömürü Kurumu´nda (TTK) işe girmeye hak kazanan bin maden işçisinden
103´ü gerekli eğitimlerini tamamlayarak Armutçuk Müessesesi´nde iş başı
yapmışlardır.
Taşkömürünü üretmek ve ülke ekonomisine kazandırmak için alın teri döken tüm maden işçilerimize kazasız belasız hayırlı çalışmalar diliyorum."
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Posbıyık´tan sınav hatırlatması: ´Sessizlik lütfen!´
14.6.2019 00:00 1672Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, hafta sonu yapılacak olan Yüksek Öğretim Sınavı´na girecek adaylara başarı diledi. Başkan Posbıyık "Halkımızı adayların di...
YAPICI´DAN POSBIYIK’A ZİYARET
20.9.2021 15:23 939Karadeniz Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a iade- i ziyarette bulundu. Posbıyık, belediye girişinde karşıladığı Yapıcı’ya Ereğli&r...
Posbıyık’a birlikte gittiler
29.11.2021 17:21 1095Karadeniz Ereğli’de yaz dönemi atamalarıyla göreve başlayan Emniyet Müdürü Hasan Ünlü ve Jandarma Komutanı Üsteğmen Ali Akca,...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 565Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 82165 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 508Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 379Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 226Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1383Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 624Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 800Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 582Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 855Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...