Posbıyık: ´Birlik ve Beraberliğimizi pekiştirelim´
![Posbıyık: ´Birlik ve Beraberliğimizi pekiştirelim´](/image/haber/70302_postikbyrami.jpg)
Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kurban Bayramı´nın ilk günü belediyede düzenlenen bayramlaşma programında, belediye çalışanları, STK temsilcileri ve misafirleriyle bayramlaştı.
Ereğli Belediyesi´nde geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma
töreni Kurban Bayramı´nın ilk günü Başkan Halil Posbıyık´ın makamında
gerçekleşti.
Başkan Posbıyık ve eşi Neriman Posbıyık, belediyede çalışan
personel, zabıta, itfaiye, birim müdürleri, siyasi parti temsilcileri, STK
temsilcileri, muhtarlar, belediye meclis üyeleri, gazeteciler ve misafirleriyle
tek tek bayramlaştı birlikte sohbet ettiler.
Belediye Başkan Yardımcıları ve daire müdürlerinin de hazır
bulunduğu bayramlaşma töreninde, Başkan Posbıyık katılımcıların ve Ereğli
halkının bayramını kutlayarak; "Bayramlar, toplum olarak birlik ve
beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluklarımızı
paylaştığımız çok özel günler. Mübarek Kurban Bayramı´nı anlamına uygun,
hoşgörü ve barış ortamında geçirmenizi diliyorum. Tüm hemşerilerime sağlık
sıhhat diliyorum. Aileleriyle birlikte sağlık içerisinde mutlu, huzurlu bir
bayram dileyerek selam ve sevgilerimi gönderiyorum" dedi.
Başkan Posbıyık, belediyedeki bayramlaşmanın ardından ilçe protokolüyle birlikte gün içerisindeki programlara katıldı.
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Posbıyık: ´Varlık için şükre, yokluk için tevekküle sarılacağız´
5.5.2019 00:00 1402Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ramazan ayı dolayısıyla yayımladığı mesajda, Ramazan Ayının başta İslam alemi olmak üzere tüm insanlığa hayırlar getirmesi teme...
BAŞKAN POSBIYIK, RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI
23.5.2020 11:31 1558aşkan Posbıyık’ın mesajı şu şekilde; “Bu Ramazan Bayramı’nı, bütün dünyanın ve bizlerin zorluklarla mücadele ettiği özel günlerd...
“EYLEM”DE BİRLİK, POSBIYIK’A “ÖZGÜRLÜK”
20.2.2020 11:06 1406...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
OTOMOBİL IRMAĞA UÇTU!
27.7.2024 11:13 34Bartın'da yağmur nedeniyle yoldan çıkan otomobil ırmağa uçtu. Ters dönen araçta mahsur kalan sürücü, itfaiye ekipleri tarafından kurtarı...
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 665Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 93865 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 587Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 465Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 267Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1469Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 646Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 866Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 643Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...