MEME KANSERİ FARKINDALIK AYI´NDA BASKETBOL MAÇI YAPTILAR
![MEME KANSERİ FARKINDALIK AYI´NDA BASKETBOL MAÇI YAPTILAR](/image/haber/2023/10/meme-kanseri-farkindalik-ayi-nda-basketbol-maci-yaptilar-16102023102843.jpg)
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi tarafından Meme Kanseri Farkındalık Ayı'nda basketbol maçı düzenlendi.
Site Salonu'nda düzenlenen etkinliğe Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü İsmail Hakkı Özölçer ve eşi Seran Özölçer, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, ZBEÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu, Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal ile Prof. Dr. Servet Karasu, Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz, ZBEÜ Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Özcan Pişkin, fakülte dekanları, akademisyenler, öğrenciler ve sporseverler katıldı. Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden Zonguldakspor Basket 67 takımı müsabakaya "Meme kanserinde farkındalık ve erken tanı hayat demek" yazılı pankartla çıktı. Meme kanseri farkındalık ayı çerçevesinde ZBEÜ Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı tarafından organize edilen etkinlikte Genel Cerrahi Anabilim Dalı’ndan Prof. Dr. Güldeniz Karadeniz Çakmak’ın pembe top ile yaptığı hava atışı ile basketbol müsabakası başlatıldı. Hakemliğini Hakan Gerey, Furkan Söylemezoğlu ve Tayfun Karakum’un yaptığı maçta, Zonguldakspor Basket 67, Aslan Yol Burhaniye Belediyespor’u 82-59 yenerek maçın galibi oldu.
![MEME KANSERİ FARKINDALIK AYI´NDA BASKETBOL MAÇI YAPTILAR - 1](/image/haber/2023/10/meme-kanseri-farkindalik-ayi-nda-basketbol-maci-yaptilar-1-16102023102856.jpg)
![MEME KANSERİ FARKINDALIK AYI´NDA BASKETBOL MAÇI YAPTILAR - 2](/image/haber/2023/10/meme-kanseri-farkindalik-ayi-nda-basketbol-maci-yaptilar-2-16102023102856.jpg)
![MEME KANSERİ FARKINDALIK AYI´NDA BASKETBOL MAÇI YAPTILAR - 3](/image/haber/2023/10/meme-kanseri-farkindalik-ayi-nda-basketbol-maci-yaptilar-3-16102023102857.jpg)
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
“KADINLARDA EN SIK RASTLANAN KANSER”
14.10.2022 09:07 843SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı / Meme ve Endokrin Cerrahisi’nden Prof. Dr. Göktürk Maralcan, meme kanserinin kadı...
Anıt Ağaç, farkındalığa tanıklık etti
9.10.2019 00:00 1867Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü ve Bülent Ecevit Üniversitesi, Batı Karadeniz Meme Hastalıkları Derneği ile beraber meme kanserine dikkat çekmek için yürüdüler. Ekim Ayı Meme...
Meme Kanseri semineri düzenlenecek
26.12.2019 13:49 1282Karadeniz Ereğli’de, meme kanserinin erken teşhisinde kişinin kendi kendini muayene etmesi hakkında biliçlendirme eğitimi ve meme kanseri hakkında bilgiler verilecek ...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 636Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 89665 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 560Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 438Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 252Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1445Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 638Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 846Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 624Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 871Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...