Kulüp başkanından örnek davranış
![Kulüp başkanından örnek davranış](/image/haber/70609_ornek-davranma.jpg)
Zonguldak 2. Amatör Küme takımlarından Elvanpazarcıkspor Kulüp Başkanı Ali Rıza Öztürk, beldenin gençlerinin spor yapmaları için kırık dökük olan spor aletlerini tamir ederek kullanacak hale getirdi.
Zonguldak´ın Elvanpazarcık beldesinde beldenin gençlerini
spora yönlendirmek amacıyla kurulan Elvanpazarcıkspor kulübü kurulduğu ilk
yılda 2.Amatör Kümede büyük bir başarı göstererek Play-Off oynadı.
Elvanpazarcıkspor Kulübü Başkanı Ali Rıza Bozkurt, futbolun dışında da gençlere
yararlı olmaya devam ediyor. Başkan Bozkurt, belde de kırık dökük olan spor
aletlerini tamir edip tekrar kullanacak hale getirdi. Elvanpazarcıkspor Kulüp
Başkanı Ali Rıza Bozkurt´un bu anlamlı hareketi ise beldeden büyük taktir
topladı.
Elvanpazarcıkspor Kulüp Başkanı Ali Rıza Bozkurt,
"Gençlerimizin spor aletlerini kullanabilmeleri için spor aletlerini tamir
ettim. Spor aletlerinin kırık dökük olmasına gönlüm elvermedi. İnşallah
gençlerimize bu şekilde bir faydam olduysa ne mutlu bize. Futbolun dışında da
sosyal sorumluluk projeleri yapmaya devam edeceğiz. Her şey beldemiz için"
dedi.
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Zabıtadan örnek davranış
19.6.2022 12:35 1161Zonguldak Belediyesine bağlı Zabıta ekipleri tarafından sınava giren öğrencilere ve ailelerine simit ve su ikramında bulunuldu. Zonguldak Belediyesin Zabıta ekipleri , s...
Temizlik işçisinden örnek davranış
4.12.2019 22:10 1421Zonguldak'ta temizlik personeli olarak çalışan Muhammet isimli işçi, çöpten topladığı ekmekleri kuşlara yedirdi. Zonguldak Belediyesinde temizlik g...
Jandarmadan örnek davranış
21.9.2019 00:00 1946Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı personeli, 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü etkinlikleri kapsamında, hastanede ve evde tedavi gören alzehimer hastalarını ziyaret etti. Zongu...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 639Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 90565 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 566Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 443Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 255Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1450Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 639Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 849Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 627Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 872Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...