Kaymakam Yapıcı ve Başkan Posbıyık’ı ziyaret ettiler... ERMED’DEN 2. YIL ZİYARETLERİ
![Kaymakam Yapıcı ve Başkan Posbıyık’ı ziyaret ettiler... ERMED’DEN 2. YIL ZİYARETLERİ](/image/haber/2023/3/kaymakam-yapici-ve-baskan-posbiyik-i-ziyaret-ettiler-ermed-den-2-yil-ziyaretleri-732023201003.jpg)
Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yönetimi, Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı ve Ereğli belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti.
ERMED Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Gönüllü, Derneğin kuruluşunun 2. yılı dolayısıyla gerçekleştirdikleri ziyaretlerde, ERMED’in kuruluşundan gelinen sürece kadar yaptığı çalışma ve aktiviteleri anlattı.
Gönüllü, ülkenin, Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremler sonrası oldukça zor bir sürece girdiğini hatırlattığı konuşmalarında, Karadeniz Ereğli Kaymakamlığı ve Karadeniz Ereğli Belediyesinin bu zor süreçte ilçe halkıyla bütünleşerek depremzedelerin yanında olduklarını en üst seviyede gösterdiğini belirtti.
Kaymakam Yapıcı, süreçte yapılan çalışmaları özetlerken, Karadeniz Ereğli’nin bu konuda önemli yerde olduğuna değindi. Yapıcı, özellikle bölgeye gelen depremzedelerin her türlü ihtiyaçlarının karşılandığına, depremzedelerin ücretsiz ihtiyaçlarını temin edebilmeleri amacıyla Karadeniz Ereğli Lisesi’nin atıl spor salonunda oluşturulan “Sosyal Merket”in de önemine vurgu yaptı.
POSBIYIK ZİYARETİ
Belediye Başkanı Posbıyık da, ilçe olarak bütünleşilen süreçte, özellikle gençlerin adeta yardım ve destek yarışına girdiğin savunarak, “özellikle Atatürk Kültür Merkezinde oluşturduğumuz Deprem Koordinasyon Merkezinde gençlerimiz gönüllü olarak görev yapmak için canla, başla çalıştılar. İlçe halkımızın yanı sıra ilçe dışından da Ereğli belediyesine olan güven vesilesiyle yardımlarda bulunanlar oldu” dedi.
ERMED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fikri Kapan, Mali Sekreteri Aykut Ateş, Denetim Kurulu Üyeleri Arzu Tekin ile Fahrettin Özaydın’ın hazır bulunduğu ziyaretlerde, ERMED ve ilçe gündemine ilişkin konularda görüş alış verişlerinde bulunuldu.
Bu arada, Ereğli belediye Başkanı Halil Posbıyık, aynı zamanda Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin’e, Belediyece hazırlanan ve bastırılan “Festivaller Kenti Karadeniz Ereğli” isimli kitap hediye etti.
ERMED Yönetimi daha sonra Belediye Basın bürosunu ziyaret ederek, Bilgin Avcı ile kısa sohbette bulundu.
Haber Merkezi
![Kaymakam Yapıcı ve Başkan Posbıyık’ı ziyaret ettiler... ERMED’DEN 2. YIL ZİYARETLERİ - 1](/image/haber/2023/3/kaymakam-yapici-ve-baskan-posbiyik-i-ziyaret-ettiler-ermed-den-2-yil-ziyaretleri-1-732023201017.jpg)
![Kaymakam Yapıcı ve Başkan Posbıyık’ı ziyaret ettiler... ERMED’DEN 2. YIL ZİYARETLERİ - 2](/image/haber/2023/3/kaymakam-yapici-ve-baskan-posbiyik-i-ziyaret-ettiler-ermed-den-2-yil-ziyaretleri-2-732023201017.jpg)
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Kaymakam Yapıcı’dan ERMED’e ziyaret
9.12.2022 13:44 1747Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Kaymakamı Mehmet Yapıcı ve heyeti, Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Başkanı Doğan Gönüllü ve ...
KAYMAKAM YAPICI KÖY ZİYARETLERI
27.11.2021 19:18 2165Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, hafta sonu mesaisini köy ziyaretleri yaparak geçirdi. Kdz. Ereğli’de yaklaşık 2 ay önce göreve başlayan Kaymaka...
ERMED’DEN EREĞLİ KAYMAKAMI’NI ZİYARET
19.4.2024 13:53 578Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) yönetim Kurulu Başkanı Doğan Gönüllü ile ERMED Başkan Yardımcısı Fikri Kapan, Ereğli Kaymakamı M...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 566Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 82265 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 509Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 380Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 226Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1384Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 625Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 801Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 583Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 855Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...