GALATASARAY’A TRANSFER OLDU
![GALATASARAY’A TRANSFER OLDU](/image/haber/2023/6/galatasaray-a-transfer-oldu-1862023110107.jpg)
Karadeniz Ereğli’nin Voleybol Sporundaki başarılı temsilcisi Kdz.Ereğli Voleybol Spor Kulübü bir oyuncuyu daha il dışına transfer etti.
Kulübün 2009 Doğumlu ve 189 Cm boyundaki oyuncusu Beyza Nur Özcan sezon içerisinde deneme antremanlarına çıktığı Sultanlar Ligi ekiplerinden Galatasaray Voleybol Takımı tarafından transfer edildi.
Kulüp Başkanı Burçin Yürüten yaptığı açıklamada “ Oyuncumuz Beyza sezon içerisinde dikkat çekmiş ve birkaç Sultanlar Ligi takımı tarafından izlenmekteydi. Çıktığı deneme antremanları sonucunda Midi Kızlar Kategorisinde 2022-2023 Sezonu İstanbul İl şampiyonu ve Türkiye 3.sü olan Galatasaray HDİ Sigorta Kulübü altyapı teknik kadro tarafından beğenilen Beyza ‘nın transferi konusunda Galatasaray Kulübüyle anlaştık. Yeni kulübüne Ağustos ayı başında katılacak olan Beyza’nın eğitim ve konaklama masrafları yeni kulübü tarafından karşılanacak.Bu süreçte Beyza’yı çalıştıran Oğuz Yıldırım ve İbrahim Bilgi başta olmak üzere tüm antrenörlerimize ve teşekkür ederim.Sezon başında gönderdiğimiz Toprak Efe Çelebi ile birlikte Beyza’nın transferinin de bölgemiz gençlerine güzel bir örnek olacağını düşünüyoruz. Yolları açık olsun” şeklinde bilgiler verdi
Karadeniz Ereğli Voleybol Spor Kulübü spor okulu ve antremanları 6 voleybol antrenörü , kendi yetiştirdiği oyuncuların aralarında bulunduğu yardımcı antrenör adayları ile birlikte Erdemir Spor Salonu , Kdz.Ereğli GSİM Spor Salonu ve Kadri Yılmaz Lisesi Spor salonunda devam ediyor. Kulübün Kdz.Ereğli Belediyespor ile yapılan işbirliği kapsamında müsabakalarda yer alan oyuncuları ile birlikte yaklaşık 80 lisanslı oyuncusu 100 civarında da spor okulu öğrencisi mevcut.
Haber Merkezi
![GALATASARAY’A TRANSFER OLDU - 1](/image/haber/2023/6/galatasaray-a-transfer-oldu-1-1862023110124.jpg)
![GALATASARAY’A TRANSFER OLDU - 2](/image/haber/2023/6/galatasaray-a-transfer-oldu-2-1862023110126.jpg)
![GALATASARAY’A TRANSFER OLDU - 3](/image/haber/2023/6/galatasaray-a-transfer-oldu-3-1862023110129.jpg)
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
BEYZANUR YENİ TAKIMINA ALIŞTI
10.10.2023 17:39 1216Galatasaray altyapısına transfer olan Karadeniz Ereğli Voleybol Kulübü eski oyuncusu Beyzanur Özcan, kariyerinde emin adımlarla ilerliyor. Özcan’lı Gala...
GALATASARAY, FENERBAHÇE; ŞİMDİ DE KÖMÜRSPOR’DA
21.7.2022 12:48 738Zonguldak Kömürspor, Fenerbahçe’nin 18 yaşındaki genç stoper oyuncusu Ahmet Buğra Güven’i kadrosuna kattı. TFF 2. Lig temsilcisi Zo...
GALATASARAYLI OYUNCU RESMEN KÖMÜRSPOR´DA
29.1.2021 18:11 1910Misli.com 2.Lig takımı Zonguldak Kömürspor, Galatasaray'ın 18 yaşındaki forvet oyuncusu Atalay Yıldırım ve Eyüspor forması giyen 18 yaşındaki sağ bek oyuncusu Ber...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 561Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 81765 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 504Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 374Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 223Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1379Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 621Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 797Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 579Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 853Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...