Fatih Çakır tarihi seçim için oyunu kullandı… “ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM”
![Fatih Çakır tarihi seçim için oyunu kullandı… “ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM”](/image/haber/2023/5/fatih-cakir-tarihi-secim-icin-oyunu-kullandi-cok-onemli-bir-secim-2852023161525.jpg)
AK Parti Önceki Dönem İlçe Başkanı ve Demokrat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Fatih Çakır İkinci Tur Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için oy kullanmasının ardından, ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin hayırlı olmasını diledi.
Çakır, ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, eşi ile birlikte geldiği Karadeniz Ereğli Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde kullandı. 1265 No’lu sandıkta oy kullanan Fatih Çakır, oyunu kullanmadan önce sandık kuruluna başarılar diledi.
Mehmet Fatih Çakır, oyunu kullanmasının ardından Demokrat Muhabirine yaptığı açıklamada, “Biliyorsunuz, cumhuriyetimizin 100. Kuruluş yıldönümüne denk gelen bir yılda seçime gidiyoruz. Bu seçimi daha önemli ve anlamlı kılıyor. Aynı zamanda demokrasi tarihimizde ilk kez Cumhurbaşkanlığı seçiminde ikinci tur tecrübesi yaşamamız da seçime ayrı bir tarihi değer katıyor. İkinci tur seçimler, arzuladığımız Türkiye Yüzyılını aralayacak bir kapı niteliği taşıması bakımından da önem taşıyor,” değerlendirmesinde bulundu.
14 Mayıs’ta oy kullanan seçmenlere teşekkür ettiğini ifade eden Çakır, “Demokrasimiz ilk kez yaşadığı bu ikinci tur seçimle biraz daha olgunlaşmış olacak. Seçimlerin barış ve huzur içinde tamamlanmasını, milletimizin gönül rahatlığıyla oyunu kullanmasını temenni ediyorum. 28 Mayıs 2023 İkinci Tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin milletimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.
Haber Merkezi
![Fatih Çakır tarihi seçim için oyunu kullandı… “ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM” - 1](/image/haber/2023/5/fatih-cakir-tarihi-secim-icin-oyunu-kullandi-cok-onemli-bir-secim-1-2852023161539.jpg)
![Fatih Çakır tarihi seçim için oyunu kullandı… “ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM” - 2](/image/haber/2023/5/fatih-cakir-tarihi-secim-icin-oyunu-kullandi-cok-onemli-bir-secim-2-2852023161539.jpg)
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Saadet Oruç, Şahin´e destek için Ereğli´ye geldi…
2.3.2019 00:00 3355Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın Ereğli´li Başdanışmanı Saadet Oruç, AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin´e destek için ikinci kez Ereğli´ye geldi. Saadet Oruç dü...
Çakır, Demokrat FM´de değerlendirecek…
4.3.2019 00:00 2201Ak Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Ereğli Demokrat FM´de seçim gündemini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın Zonguldak programını değerlendirecek. ...
Çakır oyunu kullandı… “Hayırlı olsun” dedi…
14.5.2023 13:20 1058AK Parti Önceki Dönem İlçe Başkanı ve Demokrat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Fatih Çakır oy kullanmasının ardından, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Mi...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 577Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 83265 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 515Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 388Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 230Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1393Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 628Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 807Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 589Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 858Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...