EREĞLİ’DE GALATASARAY ŞAMPİYONLUK GECESİ
![EREĞLİ’DE GALATASARAY ŞAMPİYONLUK GECESİ](/image/haber/2023/8/eregli-de-galatasaray-sampiyonluk-gecesi-782023175902.jpg)
Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Galatasaray Taraftarları Derneği’nce, 23. Şampiyonluk Kutlama Gecesi düzenlendi.
Dernek Başkanı Turan Ünlü, Fabrika Tims Organizasyon salonunda gerçekleştirilen gecede yaptığı konuşmada, dernek olarak şampiyonluk kupasını taraftarları ile buluşturmaktan mutlu olduklarını söyledi.
ÜNLÜ: ÖRNEK DERNEĞİZ
Ünlü, şampiyonlukta emeği geçenlere teşekkür ettiği konuşmasını, şöyle sürdürdü: “Şimdi hedefimiz; kurucumuz Ali Sami Yen’in ifade ettiği gibi, Türk olmayan takımları yenmek ve Avrupa’da tekrar kupa kazandırmaktır. Dernek yönetimimiz ile ilk yola çıktığımızda, söylediğimiz ilk şey; ‘bizler Galatasaray’ı temsil ediyoruz. Her zaman en iyisini yapmalıyız’ olmuştu. Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği sosyal bir dernek olarak yaptığımız çalışmalarla diğer taraftarlar derneklarine her zaman öncü olmuştur, öncü olmaya devam edecektir.”
SARIKAYA: BEN DE EREĞLİLİ SAYILIRIM
Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet İsmail Sarıkaya da, Karadeniz Ereğli’den evli olduğunu hatırlatarak, “27 yıl önce buraya kız istemeye gelmiştim. Her halde ben de Karadeniz Ereğlili sayılırım. Şimdi de karşınızda şampiyon takımın yönetici olarak çıkmaktan büyük gurur duyuyorum. İnşallah seneye de karşınıza, şampiyon takımın yöneticisi olarak Allah gelmeyi nasip etsin” dedi
BİR DAHAKİ KUTLAMA EREĞLİ’DEN BAŞLAYACAK Galatasaray Kulübü Derneklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bora İsmail Bahçetepe ise elde edilen her başarıda taraftarlarını yanlarında gördüklerini belirterek, “onların desteği her zaman takımımızda sinerji oluşturdu. Bunun sonucunda da el birliği ile takımımızı şampiyon yaptık. Bu dönem Artvin’de başlayan şampiyonluk kutlamalarının sonuncusunu Karadeniz Ereğli’de yapıyoruz. İnşallah önümüzdeki sezon da şampiyon olup, bu kez en başta kutlamayı burada yaparız” diye konuştu.
FORMALAR AÇIK ARTTIRMAYLA… Dernek Başkanı Ünlü, başta konukları olmak üzere; Derneğe katkıda bulunan üyeler ile yönetim kurulu üyelerine birer teşekkür plaketi takdim etti. Konfeti yağmuru ardından Şampiyonluk pastası kesilen gecede; Devran Güneş ve Orkestrasının çalıp seslendirdiği eserlerle başlayan eğlence, DJ Suat Ateşdağlı’nın performansı ile sürdü. Gece boyunca Galatasaray marşı ve şarkılarının yanı sıra davetlilerle birlikte İzmir Marşı söylendi. Salon girişinde oluşturulan standa konulan Şampiyonluk kupası ile hatıra fotoğrafları çektirilen gecede, futbolcuların imzaladığı 2 adet Galatasaray forması açık arttırma ile satıldı.
Galatasaray’ın 23. Şampiyonluk kutlama gecesine; Galatasaray Genel Kurul Üyesi Başaran Korkut, Yönetim kurulu üyesi Sarıkaya’nın Ereğlili eşi ve çocukları ile kalabalık taraftar katıldı.
![EREĞLİ’DE GALATASARAY ŞAMPİYONLUK GECESİ - 1](/image/haber/2023/8/eregli-de-galatasaray-sampiyonluk-gecesi-2-782023175924.jpg)
![EREĞLİ’DE GALATASARAY ŞAMPİYONLUK GECESİ - 2](/image/haber/2023/8/eregli-de-galatasaray-sampiyonluk-gecesi-3-782023175924.jpg)
![EREĞLİ’DE GALATASARAY ŞAMPİYONLUK GECESİ - 3](/image/haber/2023/8/eregli-de-galatasaray-sampiyonluk-gecesi-4-782023175924.jpg)
![EREĞLİ’DE GALATASARAY ŞAMPİYONLUK GECESİ - 4](/image/haber/2023/8/eregli-de-galatasaray-sampiyonluk-gecesi-5-782023175925.jpg)
![EREĞLİ’DE GALATASARAY ŞAMPİYONLUK GECESİ - 5](/image/haber/2023/8/eregli-de-galatasaray-sampiyonluk-gecesi-6-782023175925.jpg)
![EREĞLİ’DE GALATASARAY ŞAMPİYONLUK GECESİ - 6](/image/haber/2023/8/eregli-de-galatasaray-sampiyonluk-gecesi-7-782023175925.jpg)
![EREĞLİ’DE GALATASARAY ŞAMPİYONLUK GECESİ - 7](/image/haber/2023/8/eregli-de-galatasaray-sampiyonluk-gecesi-8-782023175925.jpg)
![EREĞLİ’DE GALATASARAY ŞAMPİYONLUK GECESİ - 8](/image/haber/2023/8/eregli-de-galatasaray-sampiyonluk-gecesi-9-782023175925.jpg)
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Galataraylılar, 22. Şampiyonluk Gecesi düzenlendi
28.7.2019 00:00 1580Karadeniz Ereğli´de Galatasaray Taraftarlar Kulübü tarafından 22. Şampiyonluk Balosu düzenlendi. Gökçe Kırgız konseri ve DJ Suat Ateşdağlı performansıyla Şampiyonluk Gecesine re...
Galatasaraylılar 22. Şampiyonluk Balosu´nda buluşacak
11.7.2019 00:00 1666Karadeniz Ereğli Galatasaray taraftarları Şampiyonluk Balosunda buluşulacaklar. 22. Şampiyonluk Balosu, Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneğinin organizasyonuyl...
EREĞLİ’DE ŞAMPİYONLUK COÇKUSU YAŞAYACAK
4.8.2023 09:41 756Galatasaray’ın kazandığı 23. şampiyonluk kupası, Zonguldak’ın ilçesi Ereğli’de gerçekleştirilecek etkinlikle kutlanacak. Karadeniz Ereğli Ga...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 520Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 76965 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 465Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 336Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 208Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1347Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 613Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 768Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 552Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 846Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...