EREĞLİ BELEDİYESPOR’DA TRANSFER HABERLERİ
![EREĞLİ BELEDİYESPOR’DA TRANSFER HABERLERİ](/image/haber/2023/5/eregli-belediyespor-da-transfer-haberleri-2452023114947.jpg)
Transfer çalışmalarına hız veren Karadeniz Ereğli Belediyespor, santrafor Adem Parlak transferinin ardından 4’ü iç, 3’ü ise dış transfer olmak üzere 7 oyuncuyu daha renklerine bağladı.
Ereğli Belediyespor yönetimi geçtiğimiz sezonun kadrosunda yer alan oyuncularla iç transfer görüşmelerine başladı. İlk gün görüşmelerinde kaleci Nevzat Çizmeci, stoperler Harun Özdemir, Yusuf Orhan ve orta saha oyuncusu takım kaptanı Recep Yaşar ile yeni sezon için yeniden anlaşıldı. Yönetim kurulu iç transfer görüşmelerine hafta içinde devam edecek.
DIŞ TRANSFERDE 4 İMZA
Ereğli Belediyespor yönetimi santrafor Adem Parlak’ın ardından dış transferde 3 isimle daha anlaştı. Kulüp Galatasaray U-19 ve 21 formaları altında 15 gole imza atan, BAL Liginde Belediye Boldavin Termalspor, Amasyaspor FK, Bigaspor, Yunus Emre Belediyespor, Uzunköprüspor, Çayırovaspor, Altınova, Büyükçekkemece Mimarobaspor, Adana 1654 FK ve son olarak da Sökespor forması altında 133 maçta 37 gol atan 26 yaşında kanat oyuncusu Uğurcan Köse’yle anlaşmaya vardı. Köse Ereğli’ye gelerek eflatun beyaz formayı girerek sözleşmeye imza attı.
AYKUT KÖZ EREĞLİ BELEDİYESPOR’DA
Ereğli Belediyespor üçüncü dış transferini ise sol bek mevkiine yaptı. Eflatun beyazlılar Çaykur Rizespor’da profesyonel olan, Ofspor, Derince ve Sakaryaspor formaları altında 3. ligde 84 maça çıkan, BAL Liginde 2021-2022 sezonunda Sapanca Gençlikspor ile şampiyonluk yaşayan 31 yaşındaki Sol bek Aykut Köz’ü renklerine bağladı. Köz, Ereğli’ye gelerek kendini eflatun beyaz renklere bağlayan imzayı attı.
ÖMER TAŞKIN EREĞLİ BELEDİYESPOR’DA
Ereğli Belediyespor’un dış transferdeki dördüncü imzayı kanat özelliği de olan santrafor Ömer Taşkın’a attırdı. Eflatun beyazlılar, Sakaryaspor ve Beşiktaş alt yapısında oynayan, BAL Liginde Serdivaspor, Bulvarspor ve Hendekspor formaları giyen, geçen sezon ise Sakarya BAL Ligi takımlarından Hendek Dereköy’de sezonu 10 golle kapatan 26 yaşındaki forvet Ömer Taşkın’ı renklerine bağladı. Taşkın Ereğli’ye gelerek resmi imzayı attı.
![EREĞLİ BELEDİYESPOR’DA TRANSFER HABERLERİ - 1](/image/haber/2023/5/eregli-belediyespor-da-transfer-haberleri-2-2452023114956.jpg)
![EREĞLİ BELEDİYESPOR’DA TRANSFER HABERLERİ - 2](/image/haber/2023/5/eregli-belediyespor-da-transfer-haberleri-3-2452023114957.jpg)
![EREĞLİ BELEDİYESPOR’DA TRANSFER HABERLERİ - 3](/image/haber/2023/5/eregli-belediyespor-da-transfer-haberleri-4-2452023114958.jpg)
![EREĞLİ BELEDİYESPOR’DA TRANSFER HABERLERİ - 4](/image/haber/2023/5/eregli-belediyespor-da-transfer-haberleri-5-2452023114959.jpg)
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
KADROYA 4 YENİ İSİM KATILDI
10.9.2020 10:16 1668Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Ereğli Belediyespor’da transfer çalışmalarının da devam ettiği ve 4 yeni isimle anlaşmaya varıldığı bildirildi. Karade...
Belediyespor, Beşiktaşlı futbolcuyu kadrosuna kattı
10.1.2020 09:59 969Türkiye Kadınlar 1. Futbol Ligi’nde mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor milli futbolcu İrem Eren’i kadrosuna dahil etti. Türkiye Kadınlar 1. Futbo...
“EREĞLİ”, 10 NUMARASINI BULDU
24.8.2021 10:46 1007Kısa adı BAL olan Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Karadeniz Ereğli Belediyespor, transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürü...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 640Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 90765 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 567Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 445Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 256Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1451Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 639Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 850Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 628Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 873Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...