EREĞLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI
![EREĞLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI](/image/haber/2023/9/eregli-belediye-baskan-adayini-acikladi-2992023103438.jpg)
Yeniden Refah Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Recep Barış Şen, “ Yeniden Refah Partisi, Zonguldak’ta adayını belirleyen ilk parti oldu” dedi.
Partiden yazılı yapılan açıklamada, yerel seçim için Ereğli Belediye Başkanı olarak iş insanı Emre Karaarslan’a teklif götüreceği bildirildi. Açıklama aynen şöyle:
“Ereğli Belediye Başkanlığı seçimlerindeki aday belirleme sürecince bir ilki gerçekleştirerek; aday yapmayı düşündüğü ismi kamuoyu ile paylaştı.
Yeniden Refah Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Recep Barış Şen, 31 Mart 2024 tarihinde yapılması öngörülen yerel seçimler için Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adaylığı yarışında genç işadamı Emre Karaarslan’a teklif götüreceğini açıkladı. Bu teklifle Yeniden Refah Partisi, Zonguldak’ta adayını belirleyen ilk parti oldu.
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Şen; “Prof.Dr. Necmettin Erbakan’ın misyonları arasında yer alan ve oğlu Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın bu misyonu devam ettirdiği ‘Yerli ve milli üretim’ hedefine uygun bir aday olarak tanımladığı Emre Karaarslan’ı Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı olarak görmek istediğini dile getirdi.
İnşallah bundan sonraki ilk hedefimiz, yerel seçimlere damgamızı vurmaktır. Ereğlili hemşerimizle birlikte Kdz. Ereğli’yi layık olduğu ve özlem duyduğu, efsane hizmetlere yeniden kavuşturmaktır. Allah'ın izniyle inşallah bu hedefimize ulaşacağız. Hem milletimizin gerçek belediye hizmetlerine ulaşmasını, kavuşmasını sağlayacağız hem de Yeniden Refah Partimizin bu ülkenin en hızlı büyüyen partisi olduğunu, 2024 seçimlerinde alacağımız sonuçlarla ortaya koyacağız. 2024 seçimleri aynı zamanda 2028 yılının da bir provası olacak, inşallah. 2024 yerel seçimlerinde Yeniden Refah Partimizin şahlanışını gördüğümüz zaman, 2028 yılının da favori partisi olduğumuzu ispat etmiş olacağız. Kdz. Ereğli'mizde de belediye seçimlerini kazanarak; milli görüş belediyeciliği ile milletimizin hizmetinde olacağız.”
EMRE KARARASLAN KİMDİR?
1996 yılında Ereğli’de dünyaya geldi. Kepez Mahallesi yerlilerinden olan ve orada ikamet eden Karaarslan Lise eğitimini Kdz. Ereğli Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman Bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Üniversite eğitimini ise, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Lojistik Yönetim Organizasyonu Bölümü’nde gerçekleştiren Karaarslan, Çanakkale’de ayrıca, satış akademisi, hitabet, diksiyon, pazarlama ve muhasebe gibi özel eğitim dallarında toplamda 9 sertifika almaya hak kazandı.
Evli olan Karaarslan, ticaret hayatına 2016 yılında otomotiv sektörü ile başladı. Daha sonra Profesyonel Site Yönetimi ve Temizlik-Kimya Şirketi kurdu. Kararaslan Batı Karadeniz, Marmara ve İç Anadolu’da kendi markasıyla ticaret hayatına başarıyla devam etmektedir.
Emre Karaarslan siyaset hayatına 2023 yılında Yeniden Refah Partisi ile başladı. Siyaset yaşamında Yeniden Refah Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkan Yardımcılığı ve Mahalli İdareler Başkanlığı görevlerini yürütüyor.
![EREĞLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI - 1](/image/haber/2023/9/eregli-belediye-baskan-adayini-acikladi-1-2992023103521.jpg)
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
EREĞLİ MHP, ADAYINI AÇIKLADI
18.1.2024 14:29 2296Zonguldak belediye başkanı adayı üzerinde birleşen Cumhur İttifakı bileşenlerinden MHP, 31 Mart’a yapılacak Mahalli İdari Seçimlerinde Karadeniz Ereğli Belediy...
Belediye Başkan Yardımcıları belli oldu
9.4.2019 00:00 3304Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık Belediye Başkan Yardımcılarını açıkladı. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli Belediye Meclisi´nin Nisan ayı topl...
GÜLÜÇ´TE YAKINDA AÇIKLANACAK!
7.2.2024 17:48 2339Zonguldak’ın ilçesi Ereğli’de, Yeniden Refah Partisi İl Genel Meclis Üyesi 1’nci sıra adayının belirlendiği duyuruldu. Diğer tüm partilerde...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 637Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 89765 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 562Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 440Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 254Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1446Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 639Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 847Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 625Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 872Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...