BU MAHALLELERDE OTURANLARIN DİKKATİNE!
Karadeniz Ereğli’nin içme suyu ihtiyacının karşılandığı Ereğli Belediyesi Süleymanbeyler Arıtma Tesisi’nde, Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından trafo değişimi yapılacağı bildirildi. Gece saatlerinde yapılacak çalışma nedeniyle 5 mahallede planlı su kesintisi yapılacak.
Ereğli Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nden yapılan duyuruya göre, 20 Kasım tarihinde planlanan ancak 19 Kasım’da Ereğli’nin yaşadığı büyük afet sonrası ertelenen arıtma tesisi trafo değişim işi 04 Aralık Pazartesi akşamı yapılacak.
Müdürlük yetkililerinin Başkent Elektrik ile yaptıkları görüşmeler sonrası gece saatlerinde yapılması planlanan çalışmayla ilgili duyuru şu şekilde:
“Kdz. Ereğli Belediyesi içme suyu arıtma tesisinde 04 Aralık 2023 tarihinde, Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından gerilim dönüşüm projesi kapsamında 2 adet trafo değişimi yapılacaktır.
Yapılacak olan çalışma boyunca tesisimize elektrik enerjisi verilemeyeceği gibi iş sağlığı ve güvenliği kapsamında mevcutta bulunan jeneratörler de devreye alınamayacaktır. 04 Aralık Pazartesi saat 23 ile 05 Aralık Salı saat 06.00 arasında yapılması ve tamamlanması planlanan zorunlu çalışma boyunca Belen, Kepez, Ömerli, Sarıkorkmaz ve Uzunçayır mahallelerinde su kesintisi yaşanma olasılığı mevcuttur. Halkımızın bilgisine duyurulur.”
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Sinema Günleri, mahallelerde sürüyor
28.8.2019 00:00 1871Karadeniz Ereğli Belediyesi´nin düzenlediği açık hava sinema günleri mahallelerde devam ediyor. Kestaneci mahallesinden sonra Korubaşı´nda mahalleliyle birlikte film izleye...
EVLERDE ELEKTRİK YOK AMA SOKAK LAMBALARI IŞIL IŞIL!
22.1.2021 13:19 1861Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı bazı köy ve mahallelerde 6 gündür elektrik olmazken kentte anayol üzerinde bulunan elektrik direklerinin gecede...
Sivrisinekle mücadele başladı
17.2.2020 11:56 844Karadeniz Ereğli Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sivrisinekle mücadele kapsamında bütün mahallelerde ilaçlama yapıyor. Sineklerin ...
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 588Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 84565 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 525Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 399Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 236Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1402Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 632Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 814Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 596Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 860Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...