´Bizim Yazarlarımız´ kitaplarını imzaladı
![´Bizim Yazarlarımız´ kitaplarını imzaladı](/image/haber/69750_zaferinimzasi.jpg)
Milli Mücadelenin 100. yılı nedeniyle "Atatürk´ün Bilinmeyen Resimleri Sergisi ve Bizim Yazarlarımız Bizim Şairlerimiz imza günü ve sergi Abdi İpekçi Sergi Salonunda açıldı.
Abdi İpekçi Sergi Salonunda 100. yıla özel Bizim Yazarlarımız Bizim Şairlerimiz sergi ve imza gününde açılış konuşmasını yapan Atatürkçü Düşünce Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yusuf Arslan, Milli Mücadelenin 100. Yılı nedeniyle "Atatürk´ün Bilinmeyen Resimleri Sergisi ve Bizim Yazılarımız Bizim Yazarlarımız Bizim Şiirlerimiz Bizim Yazarlarımız Bizim Şairlerimiz imza gününde bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sanat ve kültürüne yön veren yazarlarımız ve şairlerimizle bir aradayız. İmza gününe katılan şair ve yazarlarımız Ferhan Topçu, Gül Güleryüz, Can Canver, Filiz Kocabıyık, Erdal Avcı, Esra Çerçioğlu, Mesut Avcı ve Selin Çalık sanatseverlerimizin kitaplarını imzalayacaklar. Bugün bizleri yalnız bırakmayan Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Saymanı Semih Özkök başta olmak üzere Sivil Toplum Kuruluşu başkan ve yöneticilerimize, üyelerine çok teşekkür ediyorum" dedi
Karadeniz Ereğli´de çalışmalarını sürdüren Atatürkçü Düşünce Derneği Karadeniz Ereğli Şubesi, Eğitim İş, Alevi Kültür Dernekleri Karadeniz Ereğli Şubesi, Karadeniz Ereğli Sanat Kurumu Derneği, Karadeniz Ereğli Tarih Doğa ve Kültürünü Yaşatma Derneği, Karadeniz Ereğli Lisesi Mezunları Derneği, Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi Mezunları Derneği ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Karadeniz Ereğli Şubesinin katkılarıyla hazırlanan sergi açılışı ve imza gününde birbirinden değerli şair ve yazarlar bir araya geldi.
Şair ve yazarlara Atatürkçü Düşünce Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yusuf Arslan tarafından Milli Mücadelenin 100. yılı nedeniyle "Atatürk´ün Bilinmeyen Resimleri Sergisi ve Bizim Yazılarımız Bizim Yazarlarımız Bizim Şiirlerimiz Bizim Yazarlarımız Bizim Şairlerimiz imza gününe katılımlarından dolayı teşekkür belgesi verildi.
Abdi İpekçi Sergi Salonunda açılan sergi 18 Mayıs Cuma günü akşam saatlerine dek sanatseverlerin beğenisine sunulacak.
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
4 yazar, kitaplarını imzaladı
30.10.2021 14:20 1081Kozlu Sanat Sokağı'nda 4 yazar kitaplarını imzaladı. Anadolu Sanat Derneği tarafından Kozlu İlçesi’nde açılan Sanat Sokağı’na sanatseverler yoğun ...
ZONGULDAKLI YAZAR KİTAPLARINI İMZALADI
5.11.2022 16:20 1077Zonguldak’ta yazar ve aynı zamanda bu yıl Bülent Ecevit Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanan 2 çocuk annesi Selma ...
YAZAR GÜL GÜLERYÜZ KİTAPLARINI İMZALADI
26.11.2021 14:11 125325 Kasım Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Günü’nde, Karadeniz Ereğli Belediyesi Kent Müzesi iki ayrı etkinliğe ev sahipliği yaptı. Eğitimci Yazar Gü...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 590Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 84765 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 526Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 400Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 236Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1404Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 632Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 815Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 597Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 861Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...