Belediye, servis aracı plakası ihalesine çıkıyor

Karadeniz Ereğli Belediyesi, belliye sınırları içinde 10 adet öğrenci servis aracı plakasının ihalesine çıktı.
Ereğli Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “İhale 21 Ocak Salı günü AKM Nikah Salonu’nda yapılacak” denilerek şu bilgilere yer verildi:
“Kdz. Ereğli Belediyesi, sınırları içinde 10 adet öğrenci servis aracı plakasının ayrı ayrı olmak üzere 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 35-a maddesi gereğince kapalı teklif usulüne göre 10 yıllığına kiraya verilmesi için ihaleye çıktı.
İhale, 21 Ocak 2020 Salı günü saat 10.00‘da Kdz.Ereğli Belediyesi Nikah Salonu’nda, (Atatürk Kültür Merkezi –AKM-Orhanlar Mahallesi Atatürk Bulvarı No:16)'da Belediye Encümeni huzurunda yapılacak.
İhale şartnamesine https://www.kdzeregli.bel.tr/ adresi ihale ilanları sayfasından ulaşılabilir.”
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Personel servis aracı plakaları ihaleye çıkıyor
22.1.2020 17:17 1966Karadeniz Ereğli’de, Ereğli Belediyesi tarafından 95 adet personel servis aracı plakasının ihaleye çıkartılacağı bildirildi Konuya ilişkin olarak Ereğli Belediyesi...
82 TAŞIMALI SERVİS ARACI ŞOFÖRÜNE CEZA!
10.3.2023 16:23 1434Zonguldak Emniyet Müdürlüğü ekiplerince bin 88 servis aracı denetlendi. 82 taşımalı eğitim servis aracı şoförüne 51 bin 267 lira idari para cezası u...
SERVİS ARACI MOPETE ÇARPTI
4.4.2023 09:46 1329Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Elmatepe mahallesi Devrek yol ayrımı istikametinde, İ.Y. idaresindeki üç teker...
Son Eklenen Haberler
MÜKELLEFLE SON GÜN UYARISI
31.8.2026 14:12 180Zonguldak Defterdarı Recep Serdar, düşük oranlı tecil faiziyle taksitlendirme imkanından yararlanmak isteyen mükellefler için son başvuru tarihinin 31 Ağus...
FINDIK MI ÇUVAL MI; HANGİSİ DAHA KIYMETLİ?
31.8.2026 13:46 246Karadeniz’in doğusu ile Zonguldak'ın köylerinde fındık yaşam felsefesi olarak kabul ediliyor. Üretici, her yeni sezon, umutla ‘fiyat’ bekliyor. B&oum...
KKTC’DE 3 GÜNLÜK ULUSAL YAS İLAN EDİLDİ
31.8.2026 11:12 212Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) Girne-Taşucu seferini yapan yolcu gemisinin Girne açıklarında batması ve 8 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından &uum...
SON DAKİKA/GAZİMİZİ KAYBETTİK
31.8.2026 10:48 547Karadeniz Ereğli’de, akciğer kanseri ile bir süredir verdiği yaşam mücadelesini kaybeden Kıbrıs Gazisi Mustafa Özmen hayata gözlerini yumdu. Merhum ...
BAHÇEYE GİRDİ DİYE DANANIN KUYRUĞUNU KESTİ
31.8.2026 10:32 779Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde bahçesine giren komşusunun danasının kuyruğunu baltayla kestiği öne sürülen şahıs hakkında adli işlem başlatıldı. Ol...
AKDENİZ OYUNLARI´NDA ALTIN MADALYA KAZANDI
31.8.2026 10:20 248İtalya'nın Taranto kentinde düzenlenen 20. Akdeniz Oyunları'nda mücadele eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü sporcusu milli judocu ...
AİLESİ 2 GÜNDÜR HABER ALAMIYORDU; ÖLÜSÜ BULUNDU
31.8.2026 10:12 696Sakarya'nın Arifiye ilçesinde, nenirde sürüklenen erkek cesedi bulundu. Edinilen bilgilere göre, suda sürüklenen ceset gören vatand...
ÇAYA DEVRİLDİ: 4 YARALI
31.8.2026 10:04 264Kastamonu'nun İhsangazi ilçesinde, köprüden çaya düşen otomobildeki 4 kişi yaralandı. S.S. idaresindeki 06 BD 1565 plakalı otomobil, sürü...
ZİNCİRLEME KAZA
31.8.2026 09:42 454Düzce’de meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Kervan Kavşağı’ndan otoban bağlantı yolu istikametinde yaya geçidi ışıklarında 6 aracın karışt...
DÜŞMANA HÜSRAN MİLLETİMİZE BAYRAM
31.8.2026 09:33 200Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "30 Ağustos, Türk'ü Anadolu'dan atmak, şayet güçleri yetseydi kökümüzü kazımak isteyen işgalcilerin...




















