ADAY ADAYI ÇAKIR: “ENERJİMİZ, BİRİKİMİMİZ VE TECRÜBEMİZ VAR”
![ADAY ADAYI ÇAKIR: “ENERJİMİZ, BİRİKİMİMİZ VE TECRÜBEMİZ VAR”](/image/haber/2023/12/aday-adayi-cakir-enerjimiz-birikimimiz-ve-tecrubemiz-var-5122023173419.jpg)
* MÜSİAD Şube Başkanı Kemal Gülbay: “Ereğli, umarım yıllar sonra bir ivme kazanır. İnşallah bu ivmenin bir parçası da siz olursunuz.”
* Karadeniz Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek: “Zaten bu işin erbabısınız. Senelerdir AK Parti’ye gönül vermişsiniz ve başarılı işler yaptığınıza şahidiz.”
* Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Fatih Çakır: “Ereğli’nin tüm sorunlarına vakıfız. Bunları çözecek enerjimiz, birikimimiz ve tecrübemiz var. Doğup büyüdüğümüz şehir Ereğli’mize hizmet etmek istiyoruz. Mevla’m hakkımızda hayırlısını versin.”
Yerel yönetimlerin belirleneceği 2024 Türkiye yerel seçimleri, 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek.
Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyesine AK Parti’den belediye başkanı aday adayı olan Mehmet Fatih Çakır, sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini sürdürdü. Çakır, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Karadeniz Ereğli Şubesi ile Karadeniz Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na gitti.
YENİ YÜZYIL VURGUSU!
MÜSİAD Şubesi ziyaretinde konuşan Çakır, Ereğli’nin de yeni yüzyıla hazırlanması gerektiğini belirterek şunları söyledi:
“Şehri birlikte yönetme parolası ile çıktığımız bu yolda, köşe taşlarından bir tanesi de mutlaka MÜSİAD olacaktır. Şehrin ekonomik kalkınmasında iş insanlarımız yadsınamaz değere sahiptir. Bu anlamda biz MÜSİAD’ı ve üyelerini önemsiyoruz. Bende bir MÜSİAD üyesi olarak bunu ifade etmek istiyorum. Yapılacaklar belli. Türkiye’nin yeni yüzyılı olduğu gibi Ereğli’mizin de yeni yüzyıla hazırlanması lazım. Bundan öncekileri bu dönemde bırakıp önümüze bakıp Ereğli’mizi yeni yüzyıla hazırlamamız lazım. Eksiklerimizi hep birlikte istişare ile gidermek lazım.”
GÜLBAY: DURAKLAMA DÖNEMİNDEYİZ
MÜSİAD Şube Başkanı Kemal Gülbay ise Çakır’a başarı temennisinde bulunarak, “çıktığınız bu yolda Rab’bim muvaffakiyet eylesin. İnşallah her şey gönlünüzce olur. Ereğli’nin tüm sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti gözetmeden birliktelik olarak başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum. Bir süredir duraklama dönemindeyiz. Ereğli, umarım yıllar sonra bir ivme kazanır. İnşallah bu ivmenin bir parçası da siz olursunuz” diye konuştu.
“DOĞUP BÜYÜDÜĞÜMÜZ ŞEHİR EREĞLİ’MİZE HİZMET ETMEK İSTİYORUZ”
Belediye Başkan Aday Adayı Çakır, günün ikinci ziyaretini gerçekleştirdiği Karadeniz Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda yaptığı konuşmada ise doğup büyüdüğü Ereğli’nin sorunlarına vakıf olduğunu vurguladı. Çakır, “şoför esnafı Ereğli’mizin olmazsa olmazıdır. Bu şehri gerçekten birlikte yönetmeyi düşündüğümüz sivil toplum kuruluşudur. Bölgede çok ciddi bir ağırlığı olan bir Odadır. Bu yüzden, aday adaylık sürecinde kendilerini ziyaret etmek istedim.
Şehri tanıyoruz. Yaptığımız görevler neticesinde Ereğli’nin tüm sorunlarına vakıfız. Bunları çözecek enerjimiz, birikimimiz ve tecrübemiz var. Doğup büyüdüğümüz şehir Ereğli’mize hizmet etmek istiyoruz. Mevla’m hakkımızda hayırlısını versin” ifadelerini kullandı.
CİVELEK: BAŞARILI İŞLER YAPTIĞINIZA ŞAHİDİZ
Karadeniz Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Civelek de, “çıktığınız yolda başarılar diliyorum. Zaten bu işin erbabısınız. Senelerdir AK Parti’ye gönül vermiş ve başarılı işler yaptığınıza şahidiz. İnşallah bu görevinizin tamamını da getirirsiniz. Bu medeni cesarettir sizi tebrik ediyorum. Başkan olmak öyle kolay değildir. Allah yolunu açık etsin başkanım” şeklinde konuştu.
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ÇAKIR’DAN İSTİHDAM VURGUSU
23.3.2023 17:15 905AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Mehmet Fatih Çakır, “bizim asıl alanımız istihdam ve yatırım alanlarıdır. Zonguldak’ımızın nüfusunun azalması b...
Şahin: ´Ereğli´yi bana emanet edin´
16.3.2019 00:00 1329AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin meslektaşlarına seslendi: "5 yıl sonra 57 yaşında olacağım ve yeniden aday olma şansım var, hesap verebilirim. Fakat a...
ÇAKIR’DAN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET
20.3.2023 23:14 1149Önceki dönem AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı ve AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Fatih Çakır, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Öm...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 524Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 77565 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 470Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 340Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 210Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1350Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 614Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 771Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 555Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 847Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...