3 OYUNCU İMZA ATTI
Karadeniz Ereğli Belediyespor Kulübü, 2023-2024 sezonunda Turkcell Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele edecek olan kadın futbol takımı kadrosuna dahil ettiği 3 oyuncu için imza töreni düzenledi.
Belediye başkanlık makamında gerçekleştirilen törenine Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, As Başkan Muhammet Ali Ateş, Kulüp Mali İşler Sorumlusu Recep Köksal, Kadın Futbol Takımı Sorumlusu Cansu Yılmaz, Basın ve Kültür Danışmanı Aykut Ateş ile futbolcular katıldı.
Karadeniz Ereğli Belediyespor, transfer çalışmalarında anlaşma sağladığı ABD’li oyuncular Alice Elizabeth Walker (Orta Saha), Trista Celine Seara (Sağ Kanat) ve Azerbaycan Milli Takım Oyuncusu Coşqune Aliyeva (Forvet) için imza töreni düzenledi.
HEYECANLI GÜNLER GEÇİRECEĞİZ…
İmza töreninde konuşan Posbıyık, “kadın futbol takımımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Amerika’dan ve Azerbaycan’dan gelen futbolcularımızla anlaşma sağlandı ve imza törenindeyiz. Kadın Futbol Ligi’nde fikstür çekildi ve ilk maçımızı 27 Ağustos günü deplasmanda Trabzonspor ile oynayacağız. İlerleyen tarihlerde Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi büyük takımları şehrimizde ağırlayacağız. Kadın Futbol Takımımızla heyecanlı günler geçireceğimize tüm kalbimizle inanıyoruz” dedi.
İmza töreni, hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
GALATASARAYLI OYUNCU RESMEN KÖMÜRSPOR´DA
29.1.2021 18:11 1910Misli.com 2.Lig takımı Zonguldak Kömürspor, Galatasaray'ın 18 yaşındaki forvet oyuncusu Atalay Yıldırım ve Eyüspor forması giyen 18 yaşındaki sağ bek oyuncusu Ber...
Amatör maçta korkutan an
9.11.2019 21:49 1314Tersanespor, Ayiçispor arasında oynanan karşılaşmanın son dakikalarına doğru Emrecan ve Yusuf hava topu mücadelesinde çarpışarak yerde kaldı. Ayiçisporlu...
YENİ TRANSFERLER İMZAYI ATTI
21.3.2024 11:06 11092023-2024 sezonunda Turkcell Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele eden Karadeniz Ereğli Belediyesi Kulübü, Kadın Futbol Takımı kadrosuna dahil ettiği 2 oyu...
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 567Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 82365 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 510Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 381Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 226Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1385Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 625Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 802Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 584Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 855Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...